Друк фірмових бланків

Фірмові бланки відносяться до доступної поліграфічної продукції. Його значення не можна применшувати. Фірмовий бланк є обличчям Вашої компанії! Отже підкреслюється стиль ведення бізнесу, статус, респектабельність і надійність.

Серед фірмових бланків розрізняють прості і суворі. Останні виробляються на папері світлих відтінків, наприклад, кремових або слонової кістки. Прості фірмові бланки теж не повинні включати в себе величезну палітру кольорів, на них допустимо друкувати яскравий логотип компанії, і використовувати для друку тексту до двох кольорів. Бланки ще можна розділити на гладкі і фактурні. Вибираючи тип бланка потрібно враховувати мету послання для партнерів. Як показує ділова практика, на гладкому папері відправляють повідомлення, протоколи і прохання, тобто документи, які стосуються забезпечення роботи компанії. На фактурних друкують привітання і запрошення.

Фірмові бланки друкуються однією-двома пантонними фарбами на спеціальних машинах. Залежно від бажань замовника може застосовуватися тиснення або наноситися захисний лак. Якщо є необхідність захистити бланк від копіювання або підробки – застосовуються гільошірние елементи, або, як їх ще називають, захисні сітки. Бланки із захистом необхідні для ділового листування, в якій обговорюється корпоративна інформація. Такий бланк просто неможливо підробити, а заповнюють їх в більшості випадків, тільки керівники організацій.

Якщо планується розсилка одного листа декільком одержувачам, найкраще використовувати самокопіюються бланки. Наприклад, на них друкуються протоколи зборів, з якими повинні ознайомитися співробітники. Фірмовий бланк ціна якого залежить від типу друку, кольору і дизайнерських рішень, випускається під замовлення.

Печать фирменных бланков может быть разной:

  • 1+0 – односторонняя печать в один цвет;
  • 2+0 – односторонняя печать в два цвета;
  • 3+0 – односторонняя печать в три цвета;
  • 4+0 – односторонняя полноцветная печать;
  • 1+1 – двухсторонняя печать в один цвет;
  • 2+3 – двухсторонняя печать в 2 цвета на лицевой стороне и 3 цвета на обратной;
  • 4+4 – двухсторонняя полноцветная печать.

Ламинация фирменных бланков бывает глянцевой и матовой, и обозначается она следующим образом:

  • 1+0 – односторонняя;
  • 1+1 – двухсторонняя.

Приклади фірмових бланків

1 + 0 - односторонній друк в один колір

2 + 0 - односторонній друк в два кольори

3 + 0 - односторонній друк в три кольори

4 + 0 - одностороння повнокольоровий друк

  Фірмовий бланк відноситься до найпопулярніших елементів ділової поліграфії. Їх ще можна назвати візитною карткою компанії. Найчастіше, їх замовляють в форматі А4. «Укрбланковидав» подбає про те, щоб Ваші фірмові бланки підкреслювали стиль і статус компанії! Якісна дизайнерська робота наших фахівців не залишиться без уваги. Фірмові бланки за доступною ціною стануть ненав’язливим нагадуванням партнерам про Вашу компанію.