Послуги Direct-mail

Компания “УкрБланкоВидав” надає послуги з проведення поштових розсилок (Direct-mail

Головний інструмент директ-маркетингу, та основа останнього, – пряма особиста комунікація з одержувачем повідомлення (споживачем (Business-to-consumer (B2C)) або клієнтом середовища «бізнес для бізнесу» (Business-to-business, B2B) з метою побудови взаємин та отримання прибутку.

Прямий маркетинг базується на ставленні до клієнта як до індивіда, передбачає зворотний зв’язок та не використовує для комунікацій інформаційних посередників. Ми хочемо, щоб Ваші розсилки не просто були доставлені до отримувача, а й прагнемо досягнення певного впливу на реципієнта. Саме тому ми підтримуємо Вас у розробці ефективних концепцій комунікації.

Ми можемо виготовити для Вас листи у вигляді конвертованого відправлення або безконвертного відправлення (Self-mailer) та доставити до адресата зручним для Вас способом.

Завдяки нашому найсучаснішому програмному забезпеченню та обладнанню для адресної розсилки, ми не тільки заощаджуємо Ваш час та запобігаємо клопотам, ми робимо можливим якіснішу, точнішу та дешевшу доставку Ваших розсилок безпосередньо Вашим клієнтам.

Друк та виготовлення конвертів.

Ми виконуємо друк на конвертах наступних форматів:

  • Е65 (110 * 220 мм) 
  • С5 (162 * 229 мм),
  • С4 (229 * 324 мм)
  • С6 (114 * 162мм)
  • В4 ( 250* 353 мм)

Вартість друку залежить від тиражу та кількості кольорів нанесення .  Друк виконується методом офсетного та цифрового друку.

Розсилка листів Укрпоштою

Всі роботи можуть бути виконані “під ключ” – ми надрукуємо для Вас конверти, надрукуємо вкладиші та відправимо готові листи Укрпоштою. Від Вас потрібна лише   база одержувачів (таблиця в форматі MS Excel) в електронному вигляді і шаблон листи (в форматі MS Word).