Вимоги до наданих замовником файлів до друку

Основні вимоги до файлів для офсетного друку: Роботи до друку надаються в форматі PDF або EPS:

  1. Наявність роздруківки (ч / б або колір) із зазначенням формату вироби. Формат сторінки в програмі повинен точно відповідати формату обріза макета.
  2. Не допускати використання колірних моделей: RGB, HSB, LAB. Макети приймаються тільки в CMYK або Pantone.
  3. Вильоти за обріз (як мінімум по 3 мм для листової продукції і 5 мм для многополосной продукції). Якщо макет в EPS, то вильоти повинні бути симетричними. Усі значимі елементи не повинні підходити до обріза краю ближче ніж на 4 мм.
  4. В макетах, зверстаних в програмі Illustrator все шрифти повинні бути в кривих.
  5. Дозвіл для растрових зображень має бути не менше 300 dpi. Все чорно-білі растрові зображення повинні бути збережені як grayscale зображення, все штрихові зображення повинні бути збережені як bitmap з дозволом від 600 до 1200 dpi.
  6. При верстці буклетів більш ніж з 1-м фальцем враховуйте що ширина внутрішніх смуг буде менше зовнішніх.
  7. Розвороти (якщо це не обкладинка вироби) НЕ приймаються!
  8. Назви плашечних кольорів з палітри Pantone повинні відповідати фірмовим назв. Наприклад, неприпустимо Pantone 877 CV називати як silver. Якщо необхідно лакове покриття, також створюється окремий шар. Лаковому шару присвоюється значення Overprint.
  9. Вказати фальцювальні, біговочние мітки і мітки висікання.
  10. При створенні макета задавайте точні розміри і координати: 100 мм і 99,927 мм, на перший погляд, розрізняються незначно, але якщо це координати дотичних плашок, то з результатом Ви зможете ознайомитися на друкованому тиражі.
  11. 100% чорному присвоюється значення Overprint.
  12. При використанні вбудованих або імпортованих ефектів прозоростей варто пам’ятати про те, що взаємодія прозоростей c підлягають об’єктами найчастіше полягає в: 1) перетворення spot-кольорів в їх CMYK-еквіваленти; 2) перетворення текстів в криві, що може спричинити за собою візуальну різницю між фрагментами тексту. Настійно рекомендуємо для такої верстки створити шар для текстових об’єктів і розмістити його вгорі в стеці шарів.

  13. Багатосторінкові видання приймаються в зібраному вигляді з остаточної послідовністю сторінок.

  14. Обложки на скобу предоставляются разворотами с вылетом по 5 мм. Для обложек на биндер учитывается корешек и по 5 мм на вылет. Для обложек 7БЦ предаставляется отдельный чертеж с учетом корешка и размера картона и по 15 мм на вылет

У форматі Adobe Illustrator

Розмір документа повинен бути рівний післяобрізному формату вироби.

Всі пов’язані зображення повинні бути впроваджені (embedded). При збереженні файлу EPS стежте, щоб Document Raster Effects (якщо такі використовуються) були встановлені в High (300 dpi). У палітрі Atributes дозвіл виводу для всіх об’єктів має становить 2400 dpi. Transparency Flattener – тільки High Resolution. Всі текстові об’єкти повинні бути переведені в криві (outline).

Переконайтеся, що всі тріадні кольори задані явно як CMYK Process, якщо будь-якої колір повинен бути видрукуваний додатковим прогоном, він повинен бути явно заданий як Spot Color.

У форматі PDF-файл

  1. PDF-файл повинен бути версії 4.хх, 5.хх.
  2. Файл повинен містити: – мітки різу; – інформацію про номер кожної сторінки.
  3. Орієнтація вироби на сторінці в публікації повинна відповідати необхідній в готової продукції в масштабі 1: 1.
  4. Розмір сторінок в PDF – однаковий для всіх сторінок.
  5. PDF-файл не повинен містити кольору, не ізпользуемие при друку.

Макетами не є макети, створені в додатках, які не підтримують PostScript CMYK кольороподілу і не враховують особливості додрукарської підготовки (наприклад: Microsoft Powerpoint, Microsoft Exel, Microsoft Word і т.п.).

УВАГА! Макети в CorelDraw ми НЕ ПРИЙМАЄМО!

Основні вимоги до файлів для широкоформатного друку (банер, плакат А1, А0, малі тиражі):

  1. Роботи до друку надаються в форматі TIFF
  2. Макет в натуральну величину 1к1
  3. Розмір файлу до 1 гіга байти
  4. TIFF без компресії
  5. Дозвіл 200 dpi